JEDÁLNIČEK NA MIERU

Výživa
Autor
Miriam Drobná

V čom sú naše tipy na darčeky ideálne? Sú univerzálne vhodné počas celého roka. Naše tipy sme zostavili tak, aby boli vhodné nie len pre tých, ktorí pravidelne obľubujú športové aktivity, ale aj pre všetkých, ktorí ešte kúzlu pohybu síce nepodľahli, avšak vďaka týmto darčekom sa doňho zaručene zamilujú.

1.TIP NA  DARČEK ♥

Jedálniček na mieru

Stravovací plán na mieru Sport House
Stravovací plán na mieru Sport House

S príchodom jesene prichádza každoročne dilema týkajúca sa darčekov. Vždy sa usilujeme vymyslieť prekvapenia pre naše milované blízke osôbky, ktoré by ich potešili a boli prakticky využiteľné zároveň. Vieš, ako sa hovorí, že najkrajší darček je ten, ktorý je darovaný úprimne od srdca. Máš alebo hľadáš inšpiráciu a nápady na výber tých pravých vianočných darčekov? Nechaj sa inšpirovať našim článkom, a možno práve v nasledujúcich riadkoch nájdeš to pravé, čo by si mohol pod stromček z lásky podarovať niekomu zo svojich blízkych.

V čom sú naše tipy na darčeky ideálne? Sú univerzálne vhodné počas celého roka, nie len pod vianočný stromček, ale i k rôznym osobným sviatkom. Alebo len ako milá pozornosť pre niekoho, koho chceme naplniť radosťou. Naše tipy sme zostavili tak, aby boli vhodné nie len pre tých, ktorí pravidelne obľubujú športové aktivity, ale aj pre všetkých, ktorí ešte kúzlu pohybu síce nepodľahli, avšak vďaka týmto darčekom sa doňho zaručene zamilujú. Poďme si bližšie predstaviť prvý z nich. Je veľmi pravdepodobné, že aj teba inšpiruje k tomu, aby si sa rozhodol svojej blízkej osobe schovať pod vianočný stromček darčekovú poukážku na jedálniček.

Darčeková poukážka je skvelý darček
Darčeková poukážka

Skvelý darček

Možno aj ty máš vo svojom blízkom okolí niekoho, kto by rád zmenil svoju životosprávu, zredukoval / nabral hmotnosť a celkovo priaznivým spôsobom ovplyvnil svoje zdravie prostredníctvom zmeny stravovania sa. Vôľa zmeniť jedálniček u tejto osoby možno existuje, avšak nevie ako správne na to. Veľakrát sa mnohí do zmeny stravy pustia sami a po čase to vzdajú, pretože nie sú pripravení na stravovacie zmeny z dlhodobého hľadiska. Poznáš to…na týždeň, či dva sa niekto síce pustí do diéty a následne má hlavu v smútku, pretože sa pristihne pri prejedaní sa.

 

Stravovací plán na mieru Sport House
Stravovací plán na mieru Sport House

Stravovacie návyky

A práve pre tých, ktorí túžia po zmene svojho jedálnička, ale nevedia z ktorej strany začať a ako efektívne pokračovať, je skvelý vianočný darček stravovací plán na mieru. Jeho súčasťou je počiatočná konzultácia vrátane diagnostiky INBODY a podrobnej analýzy doterajších stravovacích návykov. Jedálniček na mieru je tak nastavený podľa vstupných údajov zákazníka na rozdiel od všemožných „univerzálnych“ diét, ktoré nájdete na rôznych internetových stránkach. A čo je najdôležitejšie, týmto darčekom dokážeš niekomu zlepšiť kvalitu jeho života, zdravia či stravovacích návykov. Navyše sú udržateľné dlhodobo a prinášajú vysnívané výsledky bez jojo efektu.

SKVELÝ TIP NA DARČEK
Darčeková poukážka Sport House

Poradenstvo počas celého obdobia

Dodržiavanie rôznych jedálničkov je pre niektorých nesplniteľné práve z toho dôvodu, že sa nemajú s kým poradiť. Podobný problém môže nastať aj počas dodržiavania daného plánu stravy. Mnohokrát ku plánu nie je viazaná osoba, s ktorou by mohli byť prekonzultované rôzne situácie spojené so zmenou stravy. Práve tejto situácií sa jedálniček na mieru od Sport House vyhýbajú. Kvalitné poradenstvo je neoddeliteľnou súčasťou stravovacieho plánu, ktorý bude na mieru vypracovaný pre teba, či tvoju blízku osobu. Okrem spoľahlivého jedálnička, ktorý bude plný kvalitných a dostupných bielkovín, sacharidov a tukov, získa každý záruku vstupnej konzultácie, ale i poradenstvo počas celej doby dodržiavania jedálnička.

 

Neváhaj a zmeň niekoho zdravie k lepšiemu

Materiálnych vecí sa ľuďom dostáva neustále. Stravovací plán je typ darčeka, ktorý dokáže do života priniesť omnoho viac ako len radosť z hmotnej veci. Zlepší kvalitu zdravia, ponúka zmenu životného štýlu, nové stravovacie návyky, lepší pocit, motiváciusebavedomie. Je to typ darčeka, ktorý zmení život a pohľad na stravovanie od základov. A to len a len v pozitívnom smere.