O SPORT HOUSE

KTO SME?

Sport House - fitness centrum v Trnave začalo svoju históriu písať v roku 2011. Pôvodne dámske fitness centrum sme rozšírili o ponuku skupinových cvičení pre ženy i mužov. Posilňovňa je vybavená profesionálnymi strojmi DAFE, Spinning  bicyklami, eliptickým trenažérom Life Fitness a bežeckými pásmi Technogym. Individuálny tréning s osobným trénerom si môžeš dohodnúť počas celého dňa. Poradíme Ti ako správne cvičiť, ako schudnúť z brucha a udržiavať si kondíciu. Úspechy dosiahlo veľa žien s nadváhou v programe  Vyformuj sa". Premeny nájdeš na našom blogu, jednou z nich bola aj Dominika Mirgová.

Dominika Mirgová a jej premena
Fitness centrum Sport House Trnava

CHCEŠ VEDIEŤ, AKO SCHUDNÚŤ Z BRUCHA?

Potrebuješ sa zbaviť prebytočných tukov, zmenšiť konfekčnú veľkosť, alebo sa zmestiť do šiat ?  Vo fitness centre Sport House ti poradíme ako správne cvičiť a efektívne spaľovať tuky. Najobľúbenejší program ,,Vyformuj sa" ťa naštartuje k najlepším výsledkom na ceste za zdravším a krajším telom.

Vypracujeme ti jedálniček na mieru, aby si sa nemusel/a úplne vzdať svojich obľúbených dobrôt. Aby nutričné hodnoty potravín a kcal boli nastavené tak, aby si v stanovenom čase dosiahol/a svoj cieľ. Diagnostikou na prístroji Inbody zistíme, aký pomer svalov, tukov a vody máš pred a po úprave stravy. Tréningový program vypracujeme na základe tvojich požiadaviek a nastavených cieľov. Tvoj splnený cieľ je pre nás výzvou!

PONUKA PRE KLUBY, ŠKOLY A SPOLOČNOSTI

  • SÚKROMNÝ TRÉNING PRE SPOLOČNOSTI
  • SÚKROMNÝ TRÉNING PRE ŠPORTOVÉ KLUBY
  • SÚKROMNÝ TRÉNING PRE ŽIAKOV ZŠ, SŠ, VŠ
  • ORGANIZOVANIE ŠPORTOVÝCH AKCIÍ PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU


 

Kontaktný formulár

Je ti niečo nejasné, máš na nás otázku alebo chceš zanechať spätnú väzbu?