O SPORT HOUSE

KTO SME?

SPORT HOUSE - fitness Trnava začalo písať svoju históriu v roku 2011. Rodinná atmosféra vytvára ideálne miesto na voľnočasové, športové vyžitie v spoločnosti partnerov, priateľov a rodinných príslušníkov. Športové centrum je určené pre všetky vekové kategórie mužov a žien. 

Okrem cvičenia v posilňovne, si môžeš vybrať z pestrej ponuky individuálnych, alebo skupinových cvičení pod dohľadom skúsených trénerov. Individuálny tréning s osobným trénerom si môžeš dohodnúť podľa potreby. Úspechy dosiahlo veľa klientov v programe  Vyformuj sa". Premeny nájdeš na našom blogu, jednou z nich bola aj Dominika Mirgová.

 

Fitness centrum Sport House Trnava

CHCEŠ VEDIEŤ, AKO SCHUDNÚŤ Z BRUCHA?

Potrebuješ sa zbaviť prebytočných tukov, zmenšiť konfekčnú veľkosť, alebo sa zmestiť do šiat ?  Vo fitness centre Sport House ti poradíme ako správne cvičiť a efektívne spaľovať tuky. Najobľúbenejší program ,,Vyformuj sa" ťa naštartuje k najlepším výsledkom na ceste za zdravším a krajším telom.

Vypracujeme ti jedálniček na mieru, aby si sa nemusel/a úplne vzdať svojich obľúbených dobrôt. Aby nutričné hodnoty potravín a kcal boli nastavené tak, aby si v stanovenom čase dosiahol/a svoj cieľ. Diagnostikou na prístroji Inbody zistíme, aký pomer svalov, tukov a vody máš pred a po úprave stravy. Tréningový program vypracujeme na základe tvojich požiadaviek a nastavených cieľov. Tvoj splnený cieľ je pre nás výzvou!

PONUKA PRE KLUBY, ŠKOLY A SPOLOČNOSTI

  • SÚKROMNÝ TRÉNING PRE SPOLOČNOSTI
  • SÚKROMNÝ TRÉNING PRE ŠPORTOVÉ KLUBY
  • SÚKROMNÝ TRÉNING PRE ŽIAKOV ZŠ, SŠ, VŠ
  • ORGANIZOVANIE ŠPORTOVÝCH AKCIÍ PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU
  • FITNESS CENTRUM PRE UZATVORENÚ SKUPINU


 

Kontaktný formulár

Je ti niečo nejasné, máš na nás otázku alebo chceš zanechať spätnú väzbu?