Akcia na lymfodrenáž

PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ 10 X 30 MIN.

Popis

Je neprenosná na inú osobu a môže ju čerpať výhradne člen, na ktorého je permanentka vystavená. (V prípade kúpy permanentky ako darčekovej poukážky, je potrebné uviesť do poznámky pri prevodnom príkaze meno osoby, na ktorú bude permanentka vystavená.)

Platnosť permanentky je 6 mesiacov od prvého vstupu. Prvý vstup je potrebné zrealizovať najneskôr do 14 dní od dňa zakúpenia permanentky. Platnosť permanentky sa nepredlžuje.

Čo je to prístrojová lymfodrenáž?

Relaxačná tlaková masáž, vykonáva ju lymfodrenážny prístroj zložený z návlekov na obe končatiny až po prsia. Aktivuje tok lymfy a zabezpečuje rozprúdenie lymfatického systému v tele, ktorý je dôležitou súčasťou imunitného systému. Je účinná proti celulitíde, tukovým vankúšikom na stehnách, zadku, bokoch, brušku a opuchnutým nohám. Vďaka tlaku je veľmi príjemnou a osviežujúcou procedúrou.

Výhody

 • Detoxikuje organizmus
 • Prevencia a odstraňovanie celulitídy
 • Prevencia pred vznikom kŕčových žíl
 • Znižuje nadváhu
 • Pomáha pri opuchoch končatín
 • Pomáha pri bolestiach svalov a chrbta
 • Odstraňuje únavové stavy
 • Pomáha pri migrénach a bolestiach hlavy
 • Eliminuje svalovú horúčku

Pre koho je vhodná?

Vodná pre všetkých, ktorí si chcú odpočinúť, rovnako tým, ktorí v zamestnaní dlho stoja alebo sedia a ich lymfatický systém nemôže dostatočne pracovať. Osobám, ktorých trápi celulitída, nadváha, slabý imunitný systém či opuchy končatín. Vhodná pri znižovaní svalovej horúčky a regeneráciu športovcov. Nie je vhodná pre tehotné ženy, onkologických pacientov či pacientov s kožnými ochoreniami.

Ako funguje?

Na spodnú časť tela sa nasadia návleky. Masáž končatín sa odohráva na základe kompresie vzduchom nafukovaných návlekov. V jednotlivých komorách návlekov sa v stanovených intervaloch vytvára zvoľna postupujúci tlak, ktorý účinne nahradí nefungujúcu svalovú pumpu. Vznikajú jemné, rytmické tlakové vlny. Odplavujú sa toxické látky z telesných tkanív.

Permanentka zahŕňa 10 procedúr po 30 min. na prístrojovej lymfodrenáži. Permanetka má platnosť 1/2 roka.

Cena: 45 €

  SebePre iného

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov - GDPR*

  Platba

  Platbu zrealizujete osobne na predajni alebo prevodom na číslo účtu:

  Tatra banka:  SK39 1100 0000 0029 4811 3527

  Pri platbe cez účet napíš do poznámky meno osoby, ktorej kupuješ vstup.

   

  Bližšie info: eshop@sporthouse.sk, alebo na tel.č.: 0908 827 443