TRÉNINGOVÝ PLÁN

Darčeky, Tréningy
Autor
Miriam Drobná

Tréningový plán na doma Dobrá správa znie, že Vianoce sú už TU. A ešte lepšia správa znie, že ak náhodou ešte stále pátraš po vhodnom darčeku pre niekoho zo svojich blízkych, tak máme pre teba skvelý tip. Každý by rád potešil druhého darčekom, ktorý na jednej strane poteší a rozžiari v srdci radosť, a na druhej strane je […]

Tréningový plán na doma

Dobrá správa znie, že Vianoce sú už TU. A ešte lepšia správa znie, že ak náhodou ešte stále pátraš po vhodnom darčeku pre niekoho zo svojich blízkych, tak máme pre teba skvelý tip. Každý by rád potešil druhého darčekom, ktorý na jednej strane poteší a rozžiari v srdci radosť, a na druhej strane je i užitočný, praktický a využiteľný. Ak pátraš presne po niečom takom, tak je tvoje hľadanie úspešné, pretože ti predstavíme skutočne veľmi užitočný nápad, ktorý je nie len využiteľným darčekom, ale vyčaruje i naozajstnú radosť (a pomáha zdraviu). A čo je ešte lepšie, tak je vhodný nie len pod vianočný stromček, ale pri akejkoľvek príležitosti.

Darčeková poukážka
Darčeková poukážka

Tréningový plán do fitness centra

S cvičením je to niekedy ako so zmenou jedálnička- niekto by aj túžil a mal motiváciu sa do toho naplno pustiť, avšak nevie ako začať, postupovať. Mnohí sa boja cvičenia, pretože cviky nepoznajú alebo ich nevedia robiť technicky správne. Ak je tvoja milovaná osoba naklonená cvičeniu, túži zmeniť svoju postavu a kondíciu, práve tréningový plán na doma je vhodný darček pre ňu. Tréningové plány sú vypracovávané nielen do prostredia fitness centra, ale aj do toho domáceho. Stávajú sa tak vhodnými a dostupnými úplne pre všetkých, ktorí majú chuť venovať sa pohybu a zamilovať si ho, pretože presne to docieli tréningový plán- každý sa zamiluje vďaka nemu do pohybu. A to skutočne nepreháňame!

Insanity

Redukčný alebo formovací? Výber je na tebe

Vieš, ako to chodí, mnohí by aj po cvičení túžili, avšak cítia sa vo fitku akýsi „nesvoji“, a preto úplne odsúvajú cvičenie do kúta. Tréningový plán do domáceho prostredia dokáže vyriešiť aj tento malý problém a vtiahnuť každého do kolobehu cvičenia, ktoré si zamiluje. Certifikovaný tréner pripraví plán na mieru podľa individuálnych cieľov, či už je niekoho snom chudnutie alebo naberanie a formovanie postavy. Na výber máš z dvoch možností, a to:

Insanity

Redukčný tréningový plán

Redukčný tréningový plán je zameraný na zdravé chudnutie.

Insanity
Insanity

Formovací tréningový plán

Je zameraný na celkové formovanie postavy, spevnenie tela.

Insanity

Tréningový plán odporúčame kombinovať aj so stravovacím plánom

V našom predošlom článku sme ťa inšpirovali nápadom na stravovací plán. Ak si ho ešte nestihol prečítať, tak to môžeš kedykoľvek napraviť. Možno aj ten darčekový tip ťa nadchne natoľko, že ho využiješ, či už pre seba alebo svoju milovanú blízku osobu. Prečo píšeme o stravovacom pláne, keď sa máme v týchto riadkoch venovať inému tipu na darček? Odpoveď je skutočne jednoduchá a možno si už na to prišiel aj ty sám. Stravovací plán spomíname, pretože je viac než vhodné (a ideálne) ho podarovať a využívať spoločne s tréningovým plánom. Úprava jedálnička a pravidelná fyzická aktivita idú ruka v ruke spolu pri každej pozitívnej zmene životného štýlu. Tak popremýšľaj, či nebude ideálna kombinácia oboch.

Stravovací plán

Na každý zvyk postačí 21 dní

Nemusíme mať doma plne vybavenú posilňovňu, aby sme zvládli cvičiť v domácom prostredí. Pri plnení tréningového plánu na doma úplne každému postačí podložka alebo pohodlné miesto na cvičenie, pohár vody a samozrejme- odhodlanie a chuť sa hýbať a urobiť niečo pre svoje telo a zdravie. Začiatky bývajú pre každého náročné nie len z fyzického